Tüp mide ( Sleeve gastrektomi )  ameliyatı için ortalama yatış süresi 3 gündür. Herşey yolunda gittiği takdirde aynı akşam hastalarımız su içebilirler ertesi gün yapılan kacak testi sonrası su, çay komposto, corba ve ayran içebilirler, Aynı aksam hastalarımız mobilize edilir ve yürümeye baslarlar. Ameliyat esnasında yapılan kacak testleri ameliyatdan hemen sonraki gün ve taburcu olduğu sabah son kez tekrarlanır. Ve hastalarımıza diyetisyenimiz tarafından önerilen bir beslenme programı verilerek   taburcu edilir.

By pass ameliyatları sonrası ortalama yatiş süresi 4 gündür. Herşey yolunda gittiği akdirde aynı akşam hasta mobilize olur yürütülür ve su içmeye baslar. Ertesi gün yapılan kacak testi sonrası peynir, süt, corba, komposto ve ayran icmeye baslar. Ve 4. Gün hastalarımıza diyatisyenimiz tarafından verilen bir beslenme programı ile taburcu edilir.

Diğer Obezite Ameliyatı Konuları

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Ad/Soyad * Telefon * Mesajınız

Dr. Obezite Ekibi

Opr. Dr. Erol Vural

Obezite & Diabet Cerrahisi

Başarı Hikayeleri

Bir Yılda Binlerce Kişi Sağlığına Kavuşmuştur.

 • Obezite ve şeker hastalığı problemim nedeniyle basvurduğum erol hocam ayrıntılı ve titiz bir ön incelemeden sonra bana en uygun ameliyatın Mini Gastrik By pass ameliyatı olduğunu söyledi. Herkese gönül rahatlığı ile tafsiye ediyorum..

  Remzi Kotan
 • Ben uzun zamandır tüp mide ameliyatı olmak istiyordum açıkçası bu konuda çok araştırdım fiyatı yapıldığı yerler kimlerin yapdığı ama en önemlisi olan bir arkadaşımın tavsiyesi ile şişli kolan hastanesinde Op. Dr. Erol Vurala ulaşdım ilgisinden gayet memnunum

  Hamza C.
 • Erol hocam bana hayatımı yeniden kazandırdı tup mide ameliyati na ikna olmayan ailem ve ben onun mütevazı nazik güven verici tavriyla herseyi hiç tereddütsüz onaylayarak kabul etti.

  Seher Koç
 • Tek kelimeyle cok harika indan ve çok iyi bir doktor isinde çok uzman iyiki tanistim ve iyiki ameliyat oldum. Cok memnunum

  Medine Akyüz Sarıbaş

Basında Dr. Obezite


Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Ad/Soyad * Telefon * Mesajınız