Obezite Ameliyatı

Hangi Hastaya Hangi Cerrahi Yöntem Neye Göre Seçilir?

Öncelikli olarak hastalarımıza ayrıntılı bir ön inceleme yapılmaktadır. Çok ayrıntılı kan testleri, idrar tetkikleri, ultrasonografi, kardiyoloji konsültasyonu, dahili konsültasyonu, psikoanaliz, lüzum görülmesi halinde kadınlarda meme ve erkeklerde prostat muayenesi, tip 2 diabet hastalarında bunlara ek olarak pankreas rezerv testleri,  ayrıntılı böbrek fonksiyon testleri, nörolojik mua ve EMG, göz mua ve göz dibi incelemesi yapılmakta ve bu aşamadan sonra hangi tip ameliyat yapılacağına karar verilmektedir. Her operasyonun hastaya göre değişen artı ve eksileri vardır. Bizler sizin için tüm bu sonuçları ortaya koyuyoruz ve hangi ameliyatın uygun olacağı konusunda kararı birlikte veriyoruz.

Bu detaylı ön incelemenin amacı ameliyat öncesi operasyon risklerini minimuma indirmek, ve hastaya en doğru yöntemi uygulamaktır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Ad/Soyad * Telefon * Mesajınız

Başarı Hikayeleri

Bir Yılda Yüzlerce Kişi Sağlığına Kavuşmuştur.

 • Obezite ve şeker hastalığı problemim nedeniyle basvurduğum erol hocam ayrıntılı ve titiz bir ön incelemeden sonra bana en uygun ameliyatın Mini Gastrik By pass ameliyatı olduğunu söyledi. Herkese gönül rahatlığı ile tafsiye ediyorum..

  Remzi Kotan
 • Ben uzun zamandır tüp mide ameliyatı olmak istiyordum açıkçası bu konuda çok araştırdım fiyatı yapıldığı yerler kimlerin yapdığı ama en önemlisi olan bir arkadaşımın tavsiyesi ile şişli kolan hastanesinde Op. Dr. Erol Vurala ulaşdım ilgisinden gayet memnunum

  Hamza C.
 • Erol hocam bana hayatımı yeniden kazandırdı tup mide ameliyati na ikna olmayan ailem ve ben onun mütevazı nazik güven verici tavriyla herseyi hiç tereddütsüz onaylayarak kabul etti.

  Seher Koç
 • Tek kelimeyle cok harika indan ve çok iyi bir doktor isinde çok uzman iyiki tanistim ve iyiki ameliyat oldum. Cok memnunum

  Medine Akyüz Sarıbaş

DrObezite Ekibi

Opr. Dr. Erol Vural

Obezite & Diabet Cerrahisi